DİLEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ GETİRİYORUZ!

ÖZEL SİPARİŞ Mİ VERMEK İSTİYORSUNUZ?...

Bir projeniz için gerekli olan model kitine ulaşmak ya da elinizde bulunan bir kiti ekstra parçalarla daha da detaylandırmak isteyebilirsiniz. Belki de hazırlayacağınız dioramada çok güzel görünecek bir bisiklete veya uzun saatler harçayarak yaptığınız tankın üzerine konabilecek bir malzemeye ihtiyacınız var. Ama uzun saatler sürecek araştırma sürecinden çekiniyor, yurtdışı dükkanların perakende fiyatları üzerine eklenecek gümrük, nakliye vb. masraflardan çekiniyorsunuz.

İşte Armored Track Model olarak almak istediğiniz ama bulamadığınız ürünleri buluyor ve size en uygun fiyatlarla getiriyoruz.

İşlem detayları ise kısaca şöyle:

- İstediğiniz herhangi bir modelcilik ürününü (model kiti, yardımcı malzeme, PE seti, el aleti, boya vb.) yasal sınırlar dahilinde, yurtdışından sipariş edebiliriz.

- Almak ürünleri bize bildirmenizden sonra en kısa sürede size tüm masraflar dahil bir teklif sunarız. Teklifi kabul etmenizin ardından sizden herhangi bir peşin ödeme ya da depozito talep etmeden siparişi veriyoruz.

- Ürün elimize ulaşıp gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra size ürünün geldiği bilgisi verilir. Önceden bildirmiş olduğunuz sipariş bedelinin tarafımıza iletilmesinden sonra da istemiş olduğunuz ürün/ürünler size gönderilir. Eğer gelen ürün/ürünlerde herhangi bir aksaklık tespit edilirse konuyla ilgili size bilgi verilir ve sorunun düzeltilmesi için gerekli girişimler tarafımızca yürütülür. Bununla birlikte sorun görülen ürün/ürünlerle ilgili herhangi bir ödeme sizden talep edilmez

- 350 TL altındaki siparişler için yurtiçi kargo/posta bedeli ürünün sipariş bedeline ekstra olarak eklenecektir. 350 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm yurtiçi kargo/posta masraflarını biz karşılamaktayız. Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo, Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile indirimli fiyatlarla gönderim yapabiliyoruz.

- Sipariş vermek, siparişlerinizle ilgili bilgi almak ya da sipariş süreciyle ilgili daha detaylı sorular sormak için günün her saatinde aşağıdaki mesaj gönderme kısmını kullanabilir, sayfanın sağındaki WhatsApp uygulamasından ya da  facebook adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir noktayla ilgili bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Görüşmek üzere...