Kargo Bilgileri

Kargo işlemlerimiz ile ilgili genel bilgiler aşağıdaki gibidir. Kargo işlemleri ile ilgili aklınıza takılan ve sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdaki iletişim formunu kullanarak ya da sayfada bulunan WhatsApp düğmesine tıklayarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişler MNG Kargo ile her hafta cumartesi günü gönderilecektir. MNG Kargo harici diğer kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmamaktadır.

Siparişinizin:

  • Toplam bedeli (Vergi dahil) 1 TL - 999,99 TL arasında ise ürün bedeline ilave edilecek kargo ücreti 75 TL,
  • Toplam bedeli (Vergi dahil)  1000.00 TL ve üzeri ise kargo ücretsizdir*.

* Ücretsiz Kargo seçeneğinde yalnızca MNG Kargo ile gönderim yapılır. Alıcı MNG Kargo kullanmak istemezse ve/veya MNG Kargo şubelerinde yaşanan herhangi olumsuz bir durum nedeniyle gönderim yapamadığımız durumlarda farklı bir kargo şubesini kullanmak isterse kargo ücreti kendisi tarafından karşılanır.

  • Bu şartlar Türkiye sınırları dahilinde geçerlidir. Kargo ücretlerinde meydana gelecek değişimler sonucunda bu bedellerde değişiklik yapma hakkımız saklıdır.
  • Ön Sipariş Etkinlikleri çerçevesinde verilen siparişlerde yukarıdaki oranlar geçerlidir.
  • Kargo işlemleri ve ücretleri hakkındaki sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilir ya da sayfada bulunan WhatsApp iletişim düğmesini kullanabilirsiniz.