DİLEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ GETİRİYORUZ!

Bir projeniz için gerekli olan model kitine ulaşmak ya da elinizde bulunan bir kiti ekstra parçalarla daha da detaylandırmak isteyebilirsiniz. Belki de hazırlayacağınız dioramada çok güzel görünecek bir bisiklete veya uzun saatler harcayarak yaptığınız tankın üzerine konacak bir kovaya ihtiyacınız var. Ama uzun saatler sürecek araştırmalardan çekiniyor, yurtdışı dükkanların perakende fiyatları üzerine eklenecek gümrük, nakliye vb. masraflar nedeniyle yüksek maliyetlerle karşılaşmak istemiyorsunuz.

İşte Armored Track Model olarak almak istediğiniz ama bulamadığınız ürünleri buluyor ve size en uygun fiyatlarla getiriyoruz.

Bu sürecin detayları kısaca şöyle:

- İstediğiniz herhangi bir modelcilik ürününü (model kiti, yardımcı malzeme, PE seti, el aleti, boya vb.) yasal sınırlar dahilinde olmak kaydıyla ve stoklarda bulunabilirliklerine göre yurtdışından sipariş edebiliyoruz.

- Almak istediğiniz ürünleri bize bildirmenizden sonra en kısa sürede size tüm masraflar dahil bir teklif sunuyoruz. Teklifimizi kabul etmenizin ardından sizden herhangi bir peşin ödeme ya da depozito talep etmeden siparişinizi veriyoruz.

- Ürün elimize ulaşıp gerekli kontrolleri yaptıktan sonra size ürünün geldiği bilgisini vereceğiz. Önceden bildirmiş olduğunuz sipariş bedelinin tarafımıza iletilmesinden sonra da istemiş olduğunuz ürün/ürünleri size göndereceğiz. Eğer gelen ürün/ürünlerde herhangi bir aksaklık tespit edilirse konuyla ilgili size bilgi verecek ve sorunun düzeltilmesi için gerekli girişimleri yürüteceğiz. Bu noktada önemle hatırlatmak isteriz ki sorun görülen ürün/ürünlerle ilgili herhangi bir ödeme sizden talep edilmeyecektir

- 1000 TL altındaki siparişler için yurtiçi kargo/posta bedeli ürünün sipariş bedeline ekstra olarak eklenecektir. 1000 TL ve üzeri siparişlerde ise tüm yurtiçi kargo/posta masraflarını biz karşılamaktayız. (Not: 1000 TL ve üzeri siparişlerdeki ücretsiz kargo seçeneği yalnızca anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile sınırlıdır. Bu miktar üzerindeki siparişlerinizi diğer kargo şirketleri ile teslim almak isterseniz ürünler alıcı ödemeli olarak tercih ettiğiniz kargo şirketi ile size gönderilecektir.)

- Sipariş vermek, siparişlerinizle ilgili bilgi almak ya da sipariş süreciyle ilgili daha detaylı sorular sormak için günün her saatinde aşağıdaki mesaj gönderme kısmını kullanabilir, sayfanın sağındaki WhatsApp bağlantısından, solundaki Facebook Messenger bağlantısından ya da doğrudan aşağıdaki e-posta adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir noktayla ilgili bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

Görüşmek üzere...

armoredtrack@gmail.com