2.El Teklif Koşulları

İkinci el maket ve diğer malzemelerinizden sıkıldınız mı? Envanterinizi yenilemek ister misiniz? Belki de kenarda köşede bekleyen o eski kutuların onları sizden daha çok isteyen başka modelcilere ulaşmasına yardımcı olmak istersiniz.

Armored Track Model ikinci el ürünlerinize talip oluyor. Teklif sunma şartlarımız aşağıda. Mesajlarınızı bekliyoruz. Ama lütfen takas teklifinde bulunmayınız, takas isteklerini değerlendirememekteyiz.

Armored Track Model kara ve hava araçlarına odaklanan bir site olduğu için yalnızca bu tip kitlere teklif verilecektir.

Teklif isteyen sevgili modelci arkadaşlarımıza küçük bir hatırlatma yapmamız gerekiyor; 2.el tekliflerinde baz aldığımız tek kaynak "scalemates.com"dur. Ürünün ne en az ne de en yüksek fiyatı tek başına değerlendirmeye alınır. Kit/Ürün için Scalemates'deki satış bedellerinden oluşturulan ortalama bir sıfır değer üzerinden teklif oluşturulur. Size sunulan teklifleri değerlendirirken ürünlerin elimizde uzun süre kalma riskini de üstlendiğimizi önemle hatırlatmak isteriz.

Teklif istenen kitlerin/yardımcı ürünlerin:

- Kutuları/ambalajları aşırı derecede deforme, yırtık veya kayıp olmamalı.

- Kitlerin poşetleri kontrol amacıyla açılmış ya da çerçevelerinden ayrılmış bazı parçalar olabilir ancak parçalar kayıp, kırık veya hasarlı olmamalı (Kitin yapımında kullanılmayan ancak çerçevelerde bulunan fazladan parçalar dahil).

- Kit dekalleri yırtık, eksik, sararmış veya tamamen kayıp olabilir ama bu durum teklifi etkileyecektir.

- Yapım kılavuzlarının eksiksiz olmasını tercih ediyoruz ancak kısmen hasarlı veya kayıp yapım kılavuzuna sahip kitleri de değerlendirmeye alabiliriz.

- Kitlerin kutu içeriğine dahil olan yardımcı malzeme (Metal namlu, photo-etched setler vb.) hasarsız, eksiksiz veya deforme olmamış şekilde kutuda bulunmalı.

- Birleştirilmeye başlanmış kitleri durumlarına göre değerlendirmeye alabiliriz ancak bazı kısımları kullanılmış PE ve/veya maske setlerini maalesef değerlendirmeye almıyoruz.

- Satın alınan ürünlerin kargo bedeli tarafımızca ödenir. Sunulan tekliflerde bu durum da gözönünde bulundurulur.

- Teklif istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını armoredtrack@gmail.com adresine iletebilirsiniz.